De politie ontving aangiftes van het – zowel online als fysiek – aanbieden van massagediensten door de verdachte, waarbij mogelijk sprake is geweest van een zedenfeit. Naar aanleiding van deze aangiftes is een onderzoek gestart. In dit onderzoek heeft de politie op woensdag 13 augustus een 49-jarige man uit de gemeente Aa en Hunze aangehouden op verdenking van het plegen van één of meerdere zedenfeit(en). Daarnaast heeft de politie een woning in Gieten doorzocht.
Massages in de provincie Drenthe
De man bood zowel fysiek als op online platforms Facebook en Marktplaats massages aan in de provincie Drenthe. De massages vonden zowel overdag plaats als in de avonduren, mogelijk op verschillende locaties.
Heeft u meer informatie? Meld het!
Heeft u meer informatie die relevant kan zijn voor het onderzoek? Of bent u hiervan mogelijk ook slachtoffer geworden? Neem dan contact op met de politie. Dit kan via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Online informatie doorgeven kan via onderstaand tipformulier of M (meldmisdaadanoniem.nl).